Add to cart Animation
ioanka02
15:29 28.12.2016
Игри и конкурси
Конкурс / Игра

БЕЛЕЖКА: Ще помоля този ми конкурс да не се копира,поради простата причина че миналите ми конкурси с отборите почнаха да се правят на вред и на шир... :D

Тази игра ще е подобна на лабиринта,който правих преди време...
Максимален брой участници: 12
За да играете в тази игра трябва да имате опит с животните и ще бъде по-трудно да гледате от интернет и т.н.

*Има неопределен брой кръгове.
Започваме,когато се съберат всичките 12 участника.Всеки сам за себе си.На всеки "кръг" задавам определена задача/въпрос или тема.
Преди да започнат задачите ще има събрана от мен информация,имате право да гледате само от нея...Отговорите няма да са пряко записани в нея.
Информацията ще бъде качена като коментар под снимка в албума ми

Например :
1 тема: Котки /подтема :Мустаци
и ще задам един въпрос по темата,като отговора трябва да сте запомнили от информацията,която ще ви дам.

*Има само един правилен отговор на всеки въпрос.
Пример: Ако от 12 участника 2 са отговорили еднакво и правилно то те избират число от едно до 12(Ще дам допълнителна информация за това,защото не мога тук така да го напиша...) На ЛС ще им пиша какво им се е паднало зад числото (продължават или отпадат).

*Има един победител.
Всякакви въпроси към играта -на ЛС
Докато се записват играчите аз ще събирам информацията и ще подготвям въпросите,което не знам какво време ще отнеме все още.

ЗАПОЧВАЙТЕ!
Вход    Регистрация
Отговори (12)
Отговор 1 от eva206
03:37ч
28.12.2016г.
Записвам се! Струва ми се много интересен конкурс!:D
Отговор 2 от kaloqana_zoro
03:45ч
28.12.2016г.
И аз се записвам :).
Отговор 3 от viki_f_p
03:57ч
28.12.2016г.
Записвам се.
Отговор 4 от ioanka02
04:03ч
28.12.2016г.
Ще кача още сега едната информация ,като я довърша ,че има и снимки към нея...По време на въпросите по дадената тема,информацията ще се изтрива.Ще бъдете подсетени 12 часа преди да задам въпроса по темата и ще имате време да се подготвите. Ще кача информацията под някоя снимка на домашните ми любимци,за да мога да я трия и качвам отново...Иначе няма да е толкова интересно,нали!;)
Отговор 5 от ioanka02
04:04ч
28.12.2016г.
Не..в моя албум ще качвам снимките с информацията,за да ви е по-лесно да я намирате..извинявам се!
Ще кача и линк към нея тук.
Отговор 6 от ioanka02
04:24ч
28.12.2016г.
Ето първата готова информация за
ТЕМА: КУЧЕТА
Подтема: Дресировка - Овчарски кучета

http://www.lapichki.com/pets/album_view.php?id=67013#anch18796

Извинявам се за идиотската обработка,но не намерих хубава снимка за това...
След малко ще кача информацията за Тема Котки,а утре може би ще кача останалата информация за Тема Кучета.
Отговор 7 от ioanka02
04:38ч
28.12.2016г.
Тема : Котки
-Всички подтеми са тук на едно!
http://www.lapichki.com/pets/album_view.php?id=67014#anch18797
Отговор 8 от drava
09:21ч
01.01.2017г.
Записвам се.
Отговор 9 от elitsa.zdravkova
09:38ч
01.01.2017г.
Записвам се.
Отговор 10 от a_b_dimitrov
04:58ч
03.01.2017г.
Записвам се!:)
Отговор 11 от achka.t
07:06ч
06.01.2017г.
И аз се записвам!
:D
Отговор 12 от ioanka02
01:03ч
07.01.2017г.
7 участника имаме вече