Add to cart Animation
pipi_chorapa
17:10 07.11.2016
Гризачи
Здравейте! Вие когато качвате клипчета, четат ли ви се? Моят не се чете. Бях публикувала клипче на Алф, но ми показва въпросче! Ако някой знае как става, моля нека покаже! Благодаря!
Вход    Регистрация
Отговори (2)
Отговор 1 от eva206
05:13ч
07.11.2016г.
Аз не знам много, защото влизам в сайта от телефон. По принцип, само от компютър и лаптоп могат да се качват клипчета, снимки в албума на животните и др.:)
Отговор 2 от Й. Атанасова
07:37ч
07.11.2016г.
Клипчетата първо трябва да качиш в някой сайт като фейсбук, вбокс или ютуб, след като качиш клипчето копираш линк, натискаш тук в сайта качи видео и поставяш линка там където пише. За сега клипчета от телефон или компютър не могат да се качват, а снимките - само от компютър. :)