Add to cart Animation
didi55
08:16 10.10.2016
Търси дом, намерени и изгубени
Хора, изгубих моето коте!!!
Излязло е докато ме няма!!!
В Велико Търнов , на Бул. България, котето е женско,
Персийско, казва се Даниела, не знам дали отговаря на
Непознати, чисто бяла е, с синьо зелени очи и е на две години, много е лека, не е много,, блъсната в муцуната,, :-D
И е средно пухкава, ако някой я намери, и я върне, ще бъда много благодарна!!!

Извинет . Ако има правописнит . Грешки пиша на телефон с,, птавилен правопис,,

:-(
Вход    Регистрация
Отговори (2)
Отговор 1 от didi55
08:18ч
10.10.2016г.
Скйпа ми е дддиддд7 на латиница

ПП. Ако сте намерили Дани а нямате скйп ми пишете на Лс да. Дам номер!
Отговор 2 от a_b_dimitrov
04:12ч
04.11.2016г.
Горкото коте, дано го намерите бързо!:(