Add to cart Animation
pati01081
13:15 19.08.2016
Гризачи
СПЕШНООО!! Пинокио си откъсна част от опашката. Първоначално предните дни гледах че има раничка, която беше оздравяла, но днес отново започна в ръката ми да се хапе и когато рвших да видя какво е станало, половината опашка беше в ръката ми... Кажете ми моля ви, какво може да е, за първи път чувам хамстер да си яде опашката...
Вход    Регистрация
Отговори (2)
Отговор 1 от viki_f_p
01:45ч
19.08.2016г.
Проявява ли симптоми като зяагуба на апетит, бездействие, сгушване в ъгъла, рошава и настръхнала козина, кашлица, хрипове, търкане на носа или очите, влажно около опашката, диария? Дори да няма такива неща, задължително го заведета на ветеринар, защото травмите също са опасни!
Отговор 2 от viki_f_p
01:51ч
19.08.2016г.
От нараняванията също могат да възникнат болести.