Add to cart Animation
bobihr
07:33 31.05.2016
Гризачи
Здравейте днес зайчето ми Анита има Рожден ден и става на 1 годинка!!!!!!!(party):):D;)(heart)(cool)
Вход    Регистрация
Отговори (3)
Отговор 1 от viki_f_p
03:47ч
31.05.2016г.
Честито! Да е жива и здрава, много щастлива и да те радва още дъъъълги години!:*(inlove)(heart):*(inlove)(heart):*(inlove)(heart)(party)(party)(party)
Отговор 2 от bobihr
04:20ч
31.05.2016г.
Мерси!!!!!!!!
Отговор 3 от r_al_mihaylova
09:40ч
31.07.2016г.
ОООО СУПЕРРРР СЛАДИЧКА МЪНИЧКА.............
ДА Е ЖИВА,ЗДРАВА,КРАСИВА(КАКТО Е СЕГА),И ДА ИМА МНОГО 6ТИЦИ В УЧИЛИЩЕ :D
ЧЕСТИТОООООО:*