Add to cart Animation
kaloqana_zoro
11:26 04.05.2016
Гласове, лакомства и класации
Здравейте! Не съм влизала от доста време, за което се извинявам! Та исках да попитам- нещо ново при вас? Гледам, че има нови потребители, нови любимци... и аз скоро ще имам нов любимец, но засега няма да казвам нищо за него. Ако някой е давал подаръци/лакомства на любимците ми, ще се постарая да върна, а който иска да разменяме, нека пише тук на кой любимец да дам ^^!
Вход    Регистрация
Отговори (5)
Отговор 1 от achka.t
02:12ч
04.05.2016г.
Ами аз не броя на кои животни давам лакомства и подаръци,така че може да съм пратила и на твоите,но не искам да ми връщаш нищо...хд Амиии,какво ново!?Все същото.Постоянно има нови членове на сайта.Аз самата не успявам да ги хвана всичките...Все същото си е.Видях,че не исках да казваш нищо за новото животно,което имаш,но ми е много любопитна.Кажи само нещо мъничко,моля.Но ако не искаш няма проблем.Може да не е напълно сигурно...
:D
Отговор 2 от achka.t
02:13ч
04.05.2016г.
Сори за грешките,ама бях от телефон:

любопитна-любопитно *
което имаш-което ще имаш *

:D
Отговор 3 от kaloqana_zoro
05:25ч
04.05.2016г.
Абсолютно сигурно е, дали сме капарото :д. Ще кажа само, че е момче :).
Отговор 4 от achka.t
06:18ч
04.05.2016г.
:D(thumb up)
Отговор 5 от lora_karadjova6
11:24ч
05.05.2016г.
Хоумлес ще имаш ново животинче и не си ми казала?!:D Да ти е честито!(party) Гледам, че по-"старите" потребители почнаха да се позавръщат, което е супер, щот отварям сайта и съм някво "кой е това? Кой е този любимец? Какво е станало? Къде са другите?":D
Иначе май нищо не е ставало докато те няма. Аз направих кокнкурс Zodiac Sign II (така да се порекламирам хддд) - като първия ама с повече награди хдд Да се включиш, Хоумлесче:D:D
И така.
И да покажеш любимеца скоро! хд