Add to cart Animation
ali
11:17 09.08.2016
За сайта
Здравейте! Опитвах се да кача нови снимки на Тара ( от компютър разбира се) и щом натисна ,, избери снимки'' се появява едно правоъгълниче черно върху бутона точно както е и от мобилно устройство.Мисля , че може би е от сайта и моля , ако има някакви промени които не съм разбрала или други имат същия проблем да ми пишат .
Благодаря предварително за отговорите!
Не можах да прикача скрийншот , защото ми кажа , че файлът трябяа да е jpg .
Вход    Регистрация
Отговори (2)
Отговор 1 от viki_f_p
08:04ч
09.08.2016г.
Не, няма промени. Трябва да питаш администратора. Напоследък забелязвам, че много често стават грешки в този сайт.:^)
Отговор 2 от Й. Атанасова
01:36ч
16.08.2016г.
Може би ти е свършил флашплеъра. Инсталирай си и всичко ще е наред. :)