Add to cart Animation
veneta_lalinsla
19:00 13.12.2014
Влечуги
Здравейте
Имам проблем.. Е не е точно проблем..
Нали костенурките спят зимен сън ее моята е на път ама постоянно стои на камъните цялата е суха почнала е да се бели дори.. Сега я пуснах във водата и те стои и не излиза..
Вход    Регистрация
Отговори (3)
Отговор 1 от glorrii97
11:50ч
23.12.2014г.
Костенурките, които се гредат вътре не спят зимен сън. Явно твоята е болна, заведи я на ветеринар!
Отговор 2 от veneta_lalinsla
02:07ч
26.12.2014г.
Не знам моята всяка зима спи зимен съм но от миналата година стои пред климатика и не спи ..
Отговор 3 от genadi_pl
04:09ч
28.12.2014г.
костенурките, които са в апартамент също спят зимен сън,ако помещението в което са е студено