Add to cart Animation
simbalino
22:09 12.08.2013
Друго
Уф Добре наистина се извинявам на всички ва ми се сърдете моля ви ! Аз нали съм на Китен и няма интернет в стаята и трябва да слизам с компютъра до фояето а е трудно:(:(
Вход    Регистрация
Отговори (5)
Отговор 1 от gerinik123
10:10ч
12.08.2013г.
защо да ти се сърдим..?..та ти да не би да живееш с компютър;)(thumb down)(thumb down)(thumb down)(thumb down)(thumb down)
Отговор 2 от smouki12
10:16ч
12.08.2013г.
:D:Dявно ти пишат на лични но я си карай почивката и толкова;);)
Отговор 3 от fanta_1999
10:28ч
12.08.2013г.
:):)
Отговор 4 от renirf
10:33ч
12.08.2013г.
какво има защо се извиняваш
Отговор 5 от viktoriq_beti
12:23ч
13.08.2013г.
не ти се сърдим