Add to cart Animation
06.03.2014
Любопитно
11

30 котки и кучета, които губят битката с човешките мебели

Обичаме компанията на домашните си любимци, но обикновено не се замисляме особено, когато подреждаме мебелите у дома. Въпреки това нашите котки и кучета проявяват разбиране и се опитват да се адаптират към ситуацията. Разбира се, нещата не винаги вървят по план и понякога те се заклещват по особено забавен начин, пише Bored Panda.

Да, котките обичат да се провират в тесни пространства. Някои от тях може би дори са застанали в тези безумни пози нарочно. Физиономиите на други обаче показват, че нямат никаква представа какво точно се е случило. 
Що се отнася до кучетата – е, те нямат извинение. Колкото и да са сладки, те определено не са сред най-грациозните същества и битката им с обектите в жилището е трудна.
Нека запазим едноминутно мълчание за домашните любимци, загубили сражението с човешките мебели. А накрая – да им се присмеем. 


Снимка: неизвестен автор


Снимка: hypocritical_crane


Снимка: RepostFromAYearAgo


Снимка: неизвестен автор


Снимка: неизвестен автор


Снимка: неизвестен автор


Снимка: неизвестен автор



Снимка: imgur


Снимка: TheDhan


Снимка: reddit


Снимка: two2tone22


Снимка: imgur


Снимка: darthnut


Снимка: неизвестен автор


Снимка: ashtred


Снимка: catsmob.com


Снимка: Killer-owl


Снимка: неизвестен автор


Снимка: неизвестен автор


Снимка: неизвестен автор


Снимка: imgur



Снимка: sucedioenpolonia.com


Снимка: willingnesstogrow.com


Снимка: Jess


Снимка: BaboMike


Снимка: catfoto.com


Снимка: DiepSleep


Снимка: reddit


Снимка: неизвестен автор

Източник: obekti.bg



Вход    Регистрация
Коментари (11)
Коментар 1 от vesela.veseliak
04:41ч
06.03.2014г.
охх,милите..някои какви очички са оцъклили...:D
Коментар 2 от oscwf
06:26ч
06.03.2014г.
:D
Коментар 3 от hachiko1943
06:57ч
06.03.2014г.
Упорита работа!(wait)
Коментар 4 от Abc
07:17ч
06.03.2014г.
Визлата и котката в щорите са най-смешни:D:D
Коментар 5 от mitni4arkata
07:19ч
06.03.2014г.
хахахха милитееее :D:D(heart)
Коментар 6 от lasi0413
08:02ч
06.03.2014г.
Ако това е коли се сърдя...:D:|
Коментар 7 от renirf
08:03ч
06.03.2014г.
не знам какво е
Коментар 8 от raq_gotinkata
08:43ч
06.03.2014г.
Успокойте се сладурковци-не сте единствени...Снимката стана малко тъмна и разхвърляна,но когато видях тази статия се сетих точно за тази снимка:P
Коментар 9 от fanta_1999
11:34ч
07.03.2014г.
Натали,коли е и защо се сърдиш?
Коментар 10 от robloxx
09:42ч
08.03.2014г.
Хахаха:D
Коментар 11 от paolinka.m
05:59ч
10.03.2014г.
Всъщност не всички са се борили! Някои просто са се протегнали или излегнали :D Но пак са сладурчовци!