Add to cart Animation
10.09.2013
Птици
Други
3
Историята на Мейсън и Теодора-първа част 

Ние сме Мейсън и Теодора - две забавни папагалчета корели, само дето не можем да повтаряме като папагали, но пък сме много музикални! Харесаме ли си някоя песен и започваме да повтаряме част от нея като магнетофонна лента! 
 
Нашата история започна в София при една добра лелка, но тя реши, че сме много шумни и ни отведе в Плевен при новите ни стопани. Леле, то пътуване беше... Лелята ни взе с клетката и хайде навън, а там котки навсякъде-ужас. После влязохме в корема на някакво животно наречено автобус и като заръмжа... олелелеее, къде да се скрием и си запяхме ама много тъжно и се чудехме защо лелята не се страхува. По някое време излязохме от търбуха на животното - май не му харесахме, и навън ни чакаха новите ни стопани. Тъкмо се успокоихме, че сме се спасили от звяра автобус и хоп-ето ни в по-малък звяр: кола! Aми сега?!Направо млъкнахе от страх, но стопанинът ни каза, че няма от какво да се страхуваме и може да си пеем. То лесно ама ние кога сме се возили в кола, а тя бръмчииии. По някое време се измори и млъкна, а ние се озовахме в новия си дом. Веднага ни хареса и още от вратата запяхме любимата си корелска песен, та чак котарака на съседите избяга от прозореца! Нашият стопанин Теодор толкова много ни обича, че само статии чете как да ни угоди най-добре, направо си ни глези пък ние мислим, как да му се отплатим с нова песничка или щуротия, но... това следващия път 

Следващата част очаквайте скоро с щуротиите и случките ни.


Вход    Регистрация
Коментари (3)
Коментар 1 от galenaaa2002
01:32ч
10.09.2013г.
още още още още още!:P(thumb up)
Коментар 2 от smouki12
01:46ч
10.09.2013г.
ще ти се отвори работа май(thumb up);)
Коментар 3 от miglena_vuleva
10:54ч
11.09.2013г.
:Dмного е забавно! Още, още, още!