Add to cart Animation
24.02.2014
Любопитно
11

Не е вандалщина, не е жесток акт към животните или нещо подобно, всичко това се прави с цел безопасност.


Всъщност елените са често срещани животни във Финландия и за съжаление често пъти причиняват тежки катастрофи. Заради това асоциацията на Анне Олила (Anne Ollila) е взела мерки да боядисат с флуоресцентна боя рогата на елените. По този начин се надяват да запазят живота както на животинките, така и на шофьорите.


Странно, но благородно дело, дано свърши работа!




Източник: topgear.bg



Вход    Регистрация
Коментари (11)
Коментар 1 от magy03
03:39ч
24.02.2014г.
(thumb up)
Коментар 2 от hachiko1943
03:44ч
24.02.2014г.
Ас съм за!
Коментар 3 от marinova71
04:16ч
24.02.2014г.
Браво,добре са го измислили!
Коментар 4 от imp.imp
04:25ч
24.02.2014г.
Добре е измислено,чудесна идея!
Коментар 5 от raq_gotinkata
08:35ч
24.02.2014г.
Идеята е добра(thumb up)
Коментар 6 от Abc
09:19ч
25.02.2014г.
(thumb up)
Коментар 7 от Abc
09:19ч
25.02.2014г.
От друга страна няма да може да се крият от хищници:(
Коментар 8 от robloxx
09:55ч
25.02.2014г.
Може да открият нова болест за тях(thumb down)
Коментар 9 от italiqnetsa1
02:04ч
25.02.2014г.
(thumb up)Мисля че това е боя която свети само от фаровете на автомобилите,на тъмно място,което е неосветено,няма как да им светят рогата.Така че смятам че са взети нужните мерки и са изолирани подобни опасности!
Коментар 10 от bijuuto
02:07ч
25.02.2014г.
(thumb up)
Коментар 11 от fanta_1999
09:37ч
27.02.2014г.
уау:D