Състоянието на умиращ мъж се подобрява, след като се среща със своето куче в болницата, пише The Dodo.
Преди месец възрастният мъж Джеймс Уитън е приет в болница. Неговото здравословно състояние започва да се влошава, въпреки провежданото лечение. Стига се до там, че той отказва и да се храни.
Скоро лекарите, които се грижат за него, установяват, че на края на живота си, той има нужда освен от медицински грижи, но и от своето куче.
Когато се наложило да влезе в болница, Джеймс бил принуден да се сбогува със своя любимец - възрастно, еднооко чихуахуа на име Буба.
Неговото последно желание е да се види с Буба.
Животни в болниците, по правило не се допускат, заради хигиената, която се спазва. Но персоналът решава да направи компромис и да удовлетвори последната молба на възрастния пациент.
С помощта на хората от приюта за животни - Knox-Whitley Animal Shelter, те успяват да намерят приемното семейство на Буба. За тяхна изненада, здравето на кучето също е влошено, след раздялата му с Джеймс.
А срещата между двамата е много емоционална!

Възрастният мъж се разплаква, щом вижда своя четирикрак приятел. От своя страна, Буба започва да го целува от радост.
Здравословното състояние и на двамата видимо се подобрило, след като се срещнали - и двамата започнали да се хранят нормално, а Джеймс дори не изглеждал като мъжът, в който се бил превърнал, преди срещата си с любимата Буба. И въпреки, че състоянието му остава нестабилно все още, той се чувства значително по-добре и ще продължи да живее.
Силата на любовта между стопанин и неговия любимец може да победи смъртта!
За да коментирате, трябва да влезете в своя профил. Ако нямате регистрация, можете да създадете нов акаунт.
Вход Регистрация