Add to cart Animation
17.10.2014
Кучета
Любопитно
3

Състоянието на умиращ мъж се подобрява, след като се среща със своето куче в болницата, пише The Dodo.


Преди месец възрастният мъж Джеймс Уитън е приет в болница. Неговото здравословно състояние започва да се влошава, въпреки провежданото лечение. Стига се до там, че той отказва и да се храни.


Скоро лекарите, които се грижат за него, установяват, че на края на живота си, той има нужда освен от медицински грижи, но и от своето куче.


Когато се наложило да влезе в болница, Джеймс бил принуден да се сбогува със своя любимец - възрастно, еднооко чихуахуа на име Буба.


Неговото последно желание е да се види с Буба.


Животни в болниците, по правило не се допускат, заради хигиената, която се спазва. Но персоналът решава да направи компромис и да удовлетвори последната молба на възрастния пациент.


С помощта на хората от приюта за животни - Knox-Whitley Animal Shelter, те успяват да намерят приемното семейство на Буба. За тяхна изненада, здравето на кучето също е влошено, след раздялата му с Джеймс.


А срещата между двамата е много емоционална!



Възрастният мъж се разплаква, щом вижда своя четирикрак приятел. От своя страна, Буба започва да го целува от радост.


Здравословното състояние и на двамата видимо се подобрило, след като се срещнали - и двамата започнали да се хранят нормално, а Джеймс дори не изглеждал като мъжът, в който се бил превърнал, преди срещата си с любимата Буба. И въпреки, че състоянието му остава нестабилно все още, той се чувства значително по-добре и ще продължи да живее.


Силата на любовта между стопанин и неговия любимец може да победи смъртта!





Вход    Регистрация
Коментари (3)
Коментар 1 от elli_2002
07:11ч
17.10.2014г.
Много мило! (heart)
Коментар 2 от desiace
08:00ч
17.10.2014г.
Късмет :) (thumb up)
Коментар 3 от lilymanoleva
01:47ч
18.10.2014г.
Detta är mycket rörande (heart)
(превод* това е много трогателно) :D