Add to cart Animation
18.11.2010
Котки
Любопитно
61
    Отговорете с ДА или НЕ!



  1. Спи ли вашата котка 22 часа  на денонощие и прекарва ли останалите 2 в ядене?
  2. Спи ли на необечайни места като на пример центъра на масата за вечеря, в мивката, върху телевизора, върху току що постлано спално бельо, в някоя саксия и пр.?
  3. Котката ви егоист ли е,арогантна ли е, надменна ли е?
  4. Събужда ли те по средата на  ноща и кара ли те да и сложиш храна и да и правиш компания докато ТЯ / ТОЙ сладко премлясква?
  5. Мисли ли се за единствен "господар" на къщата а вие за неен "слуга"?
  6. Разрушава ли всяка декорация и окраса за празници, която правите?
  7. Често ли показва презрение към твое действие/постъпка?
  •  Ако сте отговорили на повечето въпроси с ДА то тогава бъдете  напълно спокойни вашият  домашен любимец е  напълно нормален.
  •  Ако пък случайно на повечето въпроси сте отговорили с НЕ, помислете дали не ви е обягнало някой момент. Повторете  теста след 2-3 дни наблюдение! :)
  Успех!!!


Вход    Регистрация
Коментари (61)
Коментар 1 от miglena_vuleva
04:48ч
22.02.2011г.
:))) нормални сме!!!
Коментар 2 от zikzak
08:35ч
23.01.2012г.
Май е вярно!
Коментар 3 от lkomova
07:23ч
04.03.2012г.
О, не! според този тест, Люси не е нормален!!!!!!:((thumb down)(thumb down)(thumb down)
Коментар 4 от kr_jekova
08:08ч
04.03.2012г.
Защо?!
Коментар 5 от lkomova
08:24ч
04.03.2012г.
1.Люси яде по3 часа дневно, дреме по около14 часа и през останалото време или е навън с Пухче и другите котки, или си играе с мен. 2.Люси не е егоист и не е арогантен. 3.Люси никога не ме е събуждал посред нощите-по това време е с другите котки. 4.Люси не ме мисли за неен слуга. 5.Люси никога не разрушава каквато и да е декорация-по-често не и обръща внимание!
Коментар 6 от lkomova
08:13ч
27.03.2012г.
След колкото и време да правя теста, резултатът е един и същ, но без притеснение! Люси не е ненормален-той е уникален!:)(thumb up)
Коментар 7 от kr_jekova
08:14ч
27.03.2012г.
Точно така.Тожа е неуспорим факт(thumb up):)
Коментар 8 от mira_maxima
05:30ч
11.08.2012г.
1.спи по 2 часа(или повече)
2.Спи в крадината или на дивана или налеглото си.3.тя не е егоестична.
4.Не ме събужда преж ноща или спи или играе с баща си.5.Тя не е господар или аз съм нейна слуга.6.Не знам.
7.Никога!Ако се държи лошо я тупвам по главата и после ми се извинява за лошото и държание като ме ближи с ежиче.:)

Според този тезд Тайни си излиза нормална.(thumb up):P
Коментар 9 от tanq_kisses
12:52ч
17.08.2012г.
аз знам ти без да правя този тест 4е моята котка не е нормална , и да теста го доказа :)))))
Коментар 10 от miglena_vuleva
01:07ч
17.08.2012г.
:D:D:D
Коментар 11 от kr_jekova
06:10ч
17.08.2012г.
Интересно:)(thumb up)
Коментар 12 от lkomova
11:16ч
27.09.2012г.
Ролите са разменени;)
Коментар 13 от Й. Атанасова
09:02ч
19.11.2012г.
1-да
2-не
3-не
4-не
5-за слуга да ама не се държи като господарка
6-не но понякога маха топките от елхата
7-не
Коментар 14 от Й. Атанасова
09:03ч
19.11.2012г.
Котката ми е напълно нормална тя яде,спи и ходи до тоалетната
Коментар 15 от Й. Атанасова
09:09ч
19.11.2012г.
1-да
2-да върху модема на булсаткома
3-не
4-не
5-да понякога
6-да но понякога маха топките и герляндите от елхата
7-да понякога
Коментар 16 от billbo_292
03:00ч
27.11.2012г.
Аз на повечето отговорих с НЕ.Това не значи,че котката не е нормална,а че е ВЪЗПИТАНА.
Коментар 17 от zagatka_ta
04:05ч
27.11.2012г.
Цитирам Гарфилд : "Аз не съм мързелив, аз съм енергоспестявящ";)
Коментар 18 от billbo_292
07:50ч
27.11.2012г.
:D:D:D
Коментар 19 от sibel05
07:30ч
31.01.2013г.
1.да
2.да,на телевизора и под печката
3.егуистка е
4.събужда ни да и отворим вратата
5.да
6.не но драска по тапетите в банята
7.да
КРАЙ НА ТЕСТА:D
Коментар 20 от gabeto2003
01:31ч
02.02.2013г.
1.Не
2.Под бирото,на детското легло,под масата в кухнята,изравя дупка И ВЛИЗА ВЪТРЕ В ЛЕГЛОТО..
3.Не
4.Мяука и драска за да й твори някой вратата
5.Не
6.Понякога
7.Понякога
Май е малко ненормална :D:D:D
Коментар 21 от magazinmishok
01:42ч
27.03.2013г.
1. Рита -да,Луцифер-не
2. Рита-не,Луцифер-да :D
3. Рита-не,Луцифер-да
4. не го правят,защото купичката винаги е пълна,кой когато иска яде :)
5. Рита със сигурност не го мисли,за нея най-важния човек на света е Брат ми, но Луцифер се мисли за господар на всички у дома,на всеки предмет,на кучето също се опитва,не му се получава мн но той е упорит :)
6. Не,освен ако не те види в момента в който я слагаш,тогава вече е интересно какво е това,Рита няма да забележи че изобщо има украса :D
7. Само Луцифер по някога има изблици,но само когато брат ми го натупа,после мисли ка да отмъсти,но когато аз го натупам не смее да мисли някакви щуротии защото след това знае,че ще има по лошо тупане от преди и наказание,така че като цяло не се случва често :)
Коментар 22 от magazinmishok
01:48ч
27.03.2013г.
сигърна съм че Луцифер е нормална игрива,енергична и леко палава котка и е нормален....Рита обаче тя е прекрасна просто това не е котка,тя ходи на разходка с кучето,обича да се къпе,немрънка,не драска,не разрушава нищо,не досажда,не яде от масата,не краде от масата,не се качва на масата,спи си само в нейното легло и при брат ми и то така че да не му пречи.. и толкова още други неща които със сигурност я правят некотка :):D:D:D но въпреки странностите си е най-прекрасната принцеса :)
Коментар 23 от mira_maxima
10:54ч
10.05.2013г.
1Не.Само по 3-4 часа спи.:D
2.Ниет.:D
3.Нито едно.
4.Не.
5.Не
6.Да-не.
7.Да.
Това беше за Мелба
Коментар 24 от sibel098
03:52ч
24.07.2013г.
1.не
2.да горе долу варху гардероба
3.егуист е
4.да й отворя вратата
5.да
6.на ама драска тапети
7.не:D
Коментар 25 от viktoriq_beti
01:08ч
30.07.2013г.
1.да
2.някои път
3.не
4.да
5.да
6.да някои
7.да
:D:D:D:D:D
Коментар 26 от maya_galin
11:45ч
30.07.2013г.
Аз не знам - моя Мишо го няма половината ден и не знам какво прави :D Но определено не е нормален.
Коментар 27 от mv2365
08:12ч
19.09.2013г.
:D:D:D
Коментар 28 от mariana.sladurana
07:17ч
24.10.2013г.
леле това е моя пухи
Коментар 29 от tyson5
08:47ч
27.10.2013г.
1не
2да
3не
4не
5да
6опитва се
7не:)нормален ли е или не:)
Коментар 30 от tyson5
08:48ч
27.10.2013г.
не е нормален нали:D
Коментар 31 от ne
08:58ч
16.11.2013г.
1.ДА
2.ДА
3.МАЛКО
4.НЕ
5.ДА
6.ГОРЕ ДОЛУ
7.ДА
Коментар 32 от HappyDogs
08:09ч
27.11.2013г.
Напротивв ако пове4ето отговори са Не зна4и котката е добре възпитана ако са пове4ето да зна4и е глезла :D
Коментар 33 от gecata_kz
02:07ч
08.12.2013г.
не
да
не
не
не
не
не
не
не
не
не

не:D
Коментар 34 от ne
02:09ч
08.12.2013г.
Кога ще ни кажат да ли луда
Коментар 35 от inka.04
02:35ч
31.12.2013г.
да
да
не
не
не
не
не
Нормално ли е?:o(wasntme)
Коментар 36 от magdalena.penkova
07:05ч
02.01.2014г.
не
не
не
не
не
да
да
Коментар 37 от sisi_min
10:40ч
17.02.2014г.
:D
Коментар 38 от cvetelina.totova
12:39ч
25.03.2014г.
Томи е напълно нормален(thumb up)
Коментар 39 от lasi0413
07:13ч
26.03.2014г.
1.НЕ
2.НЕ
3.НЕ
4.НЕ
5.НЕ
6.НЕ
7.НЕ
Коментар 40 от coolgirliony
01:20ч
31.03.2014г.
:D
Коментар 41 от stufinka
02:02ч
21.04.2014г.
1.Не.
2.Да.
3.Не.
4.Да.
5.Не.
6.Не.
7.Не.
Коментар 42 от niq009
08:09ч
22.04.2014г.
1. Не!
2. Да!
3. Да!
5. Да!
6. Да!
7. Да!

Джеси е нормална! Ура!(party)
Коментар 43 от lapatanaketi
08:54ч
13.06.2014г.
1. Не
2. Да
3. Да
4. Не
5. Да
6. Да
7. Не
Коментар 44 от robloxx
01:38ч
15.08.2014г.
1.не
2.да
3.не
4.да
5.не
6.не
7.не
Коментар 45 от kaloqana_zoro
01:41ч
15.08.2014г.
Ами всичко е "НЕ"...И според мен са напълно нормални...:|
Коментар 46 от rayagrandeva
09:06ч
18.08.2014г.
Да
Не
Не
Да
Да
Не
Да
!
Котката ми е напълно нормална
Коментар 47 от vesela.docheva
01:41ч
09.09.2014г.
1.Да
2.Не
3.Не
4.Не
5.Не
6.Не
7.Да
Значи Боби е имал проблеми но за жалост май не сме успяли да ги оправим.
Коментар 48 от marinaluda
07:09ч
10.09.2014г.
1.Не
2.Да върху праните чершафи.
3.Не
4.Да
5.Да
6.Да
7.Не
(heart) НОРМАЛНА ЛИ Е?Май че да.
Коментар 49 от gebana
09:31ч
30.11.2014г.
1.не 2.да(върху прани чаршафи)3.не 4.не 5.да 6.да 7.да Излиза,че е нормална!:D:D;)
Коментар 50 от lilymanoleva
08:59ч
05.12.2014г.
1.Да
2.Да (на терасата или в детска количка) :D
3.Не
4.Не
5.Да
6.Не
7.Да
Йей, нормален е моя дявол Сами :D:D
Коментар 51 от lapatanaketi
07:47ч
12.12.2014г.
Пак ще пробвам :D
Коментар 52 от lucifersdauther
03:41ч
03.03.2015г.
1-НЕ тя само лудува
2-ДА на клавиетурата на телевизора на масата в обувките
3-ДА
4-ДА
5-НЕ
6-ДА
7-ДА
Коментар 53 от gabeto2003
03:11ч
07.03.2015г.
1.Не спи само вечер и малко на обяд (ако не си намери занимание)
2.Да спи на лаптопа на мама :)
3.Не мисля
4.Не имаме си режим на ядене :)
5.Не
6.Ммм може да се каже
7.Понякога да
Коментар 54 от imotiruse
08:40ч
22.03.2015г.
Емил хич не е нормален!
Коментар 55 от cvetelina.totova
09:14ч
22.03.2015г.
Томи си ми е много нормален:D
Коментар 56 от anineto
07:38ч
06.05.2015г.
леля мu uма к0тка u на нея всuchк0 u е не u cu е напълн0 н0рмална ;)
Коментар 57 от danielarosen
12:31ч
04.11.2015г.
Вкъщи имаме един малък, сладък и пухкав НЕНОРМАЛНИК!!!:o(wasntme):D:D:D:D:D:)
Коментар 58 от cvetelina.totova
02:30ч
01.10.2016г.
(thumb up)
Коментар 59 от mikelebg111
12:36ч
21.12.2016г.
Много ми е любопитно на 5ти # да разбера отговора и
Коментар 60 от didi55
12:48ч
02.11.2017г.
5/7 (1, 3, 4, 6, 7) не 2/ (5, 2) горе долу нито един с да... :^)
Коментар 61 от didi55
12:57ч
02.11.2017г.
Тя спи много малко, по 4/5 часа, макс 10...
На лаптопа, но това е нормално място понеже го слагаме а леглото а тя обича да е на твърдо!
Апсурд
Събужда ме за да си играем и за да я галя, или да и отворя вратата към тоалетната, не за друго.
Нем. Даже много често като и кажа ми захапва и ми носи химикала когато и потрябва.
Имаме папагал, който лети из стаята, и се гали в котката, а тя не знае че той съществува, вие за някаква неподвижна украса :D
Не