Add to cart Animation
15.02.2014
Други
7
Лисиче – казало лисичето на лисичето. – Помни, миличко, че ако ти е тежко, лошо, тъжно, страшно, че ако си уморено – просто трябва да протегнеш лапа. И аз ще ти протегна своята, където и да се намираш, дори там да греят други звезди или всички да ходят на главите си. 

Защото скръбта на едно лисиче, разделена между две лисичета – ами че това вече съвсем не е страшно! А когато за лапата те държи друга лапа – какво значение има какво още става по света? 

сп.Обекти


Вход    Регистрация
Коментари (7)
Коментар 1 от sisi_min
08:09ч
15.02.2014г.
:o
Коментар 2 от fanta_1999
08:09ч
15.02.2014г.
:*
Коментар 3 от Abc
11:45ч
15.02.2014г.
:o
Коментар 4 от s75v98s02
01:19ч
16.02.2014г.
:o
Коментар 5 от poli.tu4
07:33ч
16.02.2014г.
:*
Коментар 6 от s75v98s02
07:52ч
16.02.2014г.
:*
Коментар 7 от robloxx
08:38ч
17.02.2014г.
Ти ли го измилисли?