Къде е млякото? Млякото - те го откриват където и да е. Нищо не им убягва.

снимка - eatersdigestblog.com

снимка - michaelthomascountrymusic.com


Понякога се покапваме оттук-оттам. Но това е част от насладата. Не мислите ли?

снимка - en.rocketnews24.com
Всъщност, ще Ви признаем нещо но нека остане в тайна! Това се случва, защото....Не винаги успяваме да се приближим бавно,
към млякото и пада голямо вълнение. Както вече споменах и млякото също се вълнува като нас.

Понякога, стопанинът ми го оставя на пода, забележете - в чаша. Как да го пием, така? Все пак опитваме. Може да се сетите какво става..!!!
И след като вече е разлято по пода, ни обвиняват! И дори лъжат понякога.

снимка - activanimo.fr
Казват:
" - Това е моето мляко! То не е за теб!"
Аз отвръщам:
"- Да, да, може да ми говорите на опашката." - Не било неговото, а го оставя на пода.
Разбира се, после получаваме мляко за нас, след бурните и напълно излишни реакции на стопанина.
А някой от приятелите ни, който е чакал до сега също намазва от чудната напитка."

За да коментирате, трябва да влезете в своя профил. Ако нямате регистрация, можете да създадете нов акаунт.
Вход Регистрация