Add to cart Animation
16.06.2015
Котки
Други
1

Къде е млякото?  Млякото - те го откриват където и да е. Нищо не им убягва.



"Понякога млякото е скрито в бутилка, докато дойде подходящия момент. Но кой каза, че "подходящият момент" не е именно - сега.


снимка - eatersdigestblog.com




Ако млякото не е в бутилка, то все още се намира в "първоизточника". За това право към него!


снимка - michaelthomascountrymusic.com




 Разбира се, когато някой се сети да ни остави мляко. Ние приближаваме бавно - за да не го стреснем (понякога и то се вълнува като нас).


снимка - wallpoper.com

И когато тази "вълшебна течност" свърши - ние се чудим, дали няма купичката да се напълни отново. Така - от само себе си.

снимка - zastavki.com



                                                   Понякога се покапваме оттук-оттам. Но това е част от насладата. Не мислите ли?


                                                                                                    снимка - en.rocketnews24.com



Всъщност, ще Ви признаем нещо но нека остане в тайна! Това се случва, защото....Не винаги успяваме да се приближим бавно,

към млякото и пада голямо вълнение. Както вече споменах и млякото също се вълнува като нас.





Понякога, стопанинът ми го оставя на пода, забележете - в чаша. Как да го пием, така? Все пак опитваме. Може да се сетите какво става..!!!

И след като вече е разлято по пода, ни обвиняват! И дори лъжат понякога.



                                                                                                         снимка - activanimo.fr




Казват: 

" - Това е моето мляко! То не е за теб!"

Аз отвръщам: 

 "- Да, да, може да ми говорите на опашката." -  Не било неговото, а го оставя на пода.


Разбира се, после получаваме мляко за нас, след бурните и напълно излишни реакции на стопанина.

А  някой от приятелите ни, който е чакал до сега също намазва от чудната напитка."


 снимка - activanimo.fr







Из "Ние котките ще Ви разкажем" - Кр. В. Жекова


Вход    Регистрация
Коментари (1)
Коментар 1 от mv2365
01:42ч
17.06.2015г.
Начинът, по който е поднесена информацията, е много оригинален.(thumb up)