Add to cart Animation
15.01.2015
Новини
10
Министърът на туризма Николина Ангелкова събра завистливите погледи на колежките си с чисто ново палто от бели норки. С шикозната дреха, в която се появи веднага след празниците, иначе скромната делова дама доби артистичен блясък, пише в. "Всеки ден".

Кожите паснаха идеално на стройната фигура на най-младата в кабинета. Обикновено 35-годишната Ангелкова не облича никакви по-ексцентрични тоалети, почти винаги носи сив втален костюм и дори не обича да слага грим на лицето си.

Дългата почти до земята бяла норка, която е уникат в гардероба на Ангелкова, стана повод за куп коментари и предположения колко може да струва палтото бижу и дали е подарък от съпруга й.


Дрехата е изпипана, а норката видимо е от най-добрата. Може да струва и 10 бона, отсякоха познавачки на "втората кожа" на звездите. Любопитните и наблюдателни дами предположиха, че трептящата връхна дреха вероятно в произведение на известна марка. Веднага след това се зашушука, че съпругът на министър Ангелкова сигурно много я цени и е твърде щедър, ако той е човекът, бръкнал се за толкова скъп новогодишен подарък.


Източник: novini.bg



Вход    Регистрация
Коментари (10)
Коментар 1 от paolinka.m
05:53ч
15.01.2015г.
:x Да убиваш за да ядеш е човешко, природата ни го е наложила. Но да убиваш за да се обличаш... :x Вярно, първобитните хора са се намятали с кожите от мъртвите животни, които са изяли, така че към министъра - Николинче, ти изяде ли норките които се жертваха са палтото ти? Ако не си, тогава го сваляй от гърба си! :|
Коментар 2 от mv2365
06:40ч
15.01.2015г.
Позьорство.:(
Коментар 3 от helpforcats
07:33ч
15.01.2015г.
ужас!
Коментар 4 от desiace
08:15ч
15.01.2015г.
Ужас!!! Нямам думи ..:| Както каза Поли да убиеш за да ядеш е човешко, но за да се облечеш при условие,че можеш да облечеш нещо от искуствена кожа и т.н. да убиеш е извинявай, ама това НЕ е нормално !!!
Коментар 5 от lasi0413
08:56ч
15.01.2015г.
:x(АХХХ,ЗАЩО НЯМА ЕМОТИКОН НА ЧОВЕЧЕ,КОЕТО ПОВРЪЩА!?)
ТЕЗИ СЪЩЕСТВА СА...НЯМАМ ДУМИ!ЧИСТ ПОЗОР!:x(angry)
Коментар 6 от kameruna33
10:05ч
16.01.2015г.
Ужас.. ее как може! Тези хора и не знам дали изобщо
мога да я нарека човек... (angry) Просто :x(thumb down)
Коментар 7 от marinova71
10:08ч
16.01.2015г.
(thumb down)(thumb down)
Коментар 8 от dogs
10:32ч
16.01.2015г.
ТЪПАНАРКА •-•
Коментар 9 от konstantina.georgieva163
06:14ч
17.01.2015г.
Тези норки са специално отглеждани за това,а не са диви.Има специални ферми за животни,в който се извършва тази дейност...
Коментар 10 от konstantina.georgieva163
10:39ч
17.01.2015г.
П.П.:Не я защитавам.Но тук все ще има някой ,на който майка му да има палта от кожи..