Add to cart Animation
29.01.2014
Кучета
Новини
6
  Грозен екшън се разигра на столичния бул. “Витоша”, представител на “Екоравновесие” стреля по кучета с упойващи стрели пред очите на деца и минувачи. Хората се хвърлиха да защитават животинките, които скимтяха ужасено от атаката. Бездомни са, но са кастрирани и маркирани, защо стреляте по тях, протестираха гневно възрастни столичани. Свидетели на неприятната случка коментираха възмутено, че е абсурд в европейска столица деца да стават свидетели на подобно отношение към животните.Те не са агресивни, познаваме ги, квартални кучата са, обясниха пред Дартс нюз очевидци. Деца се разплакаха от страх за “кученцето”.
 

Полицията ни извика, видели са група от 5 кучета, които не са агресивни, но за всеки случай решили да ни се обадят, обясни неуспешният лов служителят на Екоравновесие пред репортера ни. След неравна борба с ласото, и последното упоено животно успя да избяга с несигурна от упойката стъпка по “Витошка”.

Упоените бездомни избягаха от

Снимки: Никола Ончев

Източник: dartsnews.bg


Вход    Регистрация
Коментари (6)
Коментар 1 от sisi_min
02:19ч
29.01.2014г.
:o:o:o
Коментар 2 от vesela.veseliak
03:11ч
29.01.2014г.
как може да се случва това...:(
Коментар 3 от robloxx
04:31ч
29.01.2014г.
Накаде отива тоя народ.
Коментар 4 от alex_ho
07:50ч
29.01.2014г.
0.0 Idiots!
Коментар 5 от rali_djimi
08:03ч
29.01.2014г.
мръсници (извинявам се è го пиша но си е съвсем вярно :@ )
Коментар 6 от fanta_1999
09:57ч
29.01.2014г.
;(