Add to cart Animation
31.05.2014
Кучета
Любопитно
17
Куче плаче като човек на гроба на стопанката си

Това е най-тъжното нещо, което сме виждали в последно време. Едно вярно куче плаче като човек на 

гроба на наскоро починалата си стопанка.


Нещастното хъски хлипа на глас, докато лежи на гроба на Гладис Айзенстийн от САЩ. То дълго време 

отказвало да се помръдне оттам. 

Това съвсем не е единственият случай, в който четириног приятел скърби искрено за починал стопанин. 

Чували ли сте за подобни случки? Разкажете ни в коментарите.


Източник: obekti.bg



Вход    Регистрация
Коментари (17)
Коментар 1 от paolinka.m
08:00ч
31.05.2014г.
Горкичкото ;( И аз съм чувала за много подобни случай и всеки път ми става толкова мъчно... това е доказателство за любовта на нашите четириноги приятели към нас! Трябва да им се отдаваме всеки ден на максимално ниво! Благодарна съм че си имам две такива приятелчета, които дори 1 ден да ни няма, когато се приберем виждам, че Теди е плакала и са останали следи от сълзички и гурелчета ;(
Коментар 2 от lasi0413
10:45ч
31.05.2014г.
;((heart)
Коментар 3 от joana.velichkova
11:00ч
31.05.2014г.
Преди Шуча да умре,докато я държах ме погледна в очите и й потече сълзичка.;(
Коментар 4 от robloxx
09:15ч
01.06.2014г.
Преди Сивчо да омре се притисна до мен и го погледнах,той плачеше ;(
Коментар 5 от raya11
10:53ч
01.06.2014г.
Според мен не е възможно котка да плаче,защото само човека има чувства.Животните се водят изцяло от инстинктите си.:)Но когато едно животно е отглеждано от стопанин то инстинктивно се привързва към човека:)
Коментар 6 от tsuki.tsu
11:39ч
01.06.2014г.
Рая - извинявай , ама човека не е толкова
висш ...

Няма инстинктивно привързване, животните
имат емоции , но те са простички като:
болка, самотност, любов и притеснение .

Как изобщо можеш да кажеш подобно нещо ?
цц..
Коментар 7 от tsuki.tsu
11:40ч
01.06.2014г.
Човека също се води по инстинктите си ,
единствената разлика между животно и човек
е интелекта .
Коментар 8 от robloxx
12:14ч
01.06.2014г.
Nidalee е прав Рая,животните имат емоции,даже някой по големи от нахората например:маймуни кучета котки,те имат по големи емоции!
Коментар 9 от raya11
12:20ч
01.06.2014г.
Nidalee,
аз изразих мнение.(wait)
Коментар 10 от tsuki.tsu
12:25ч
01.06.2014г.
Изразявай мнение - нямам нищо против, но
внимавай и какво говориш . ;)
Коментар 11 от kaloqana_zoro
12:34ч
01.06.2014г.
Животните са дори по-чувствителни от хората;(
Коментар 12 от vesela.veseliak
07:20ч
02.06.2014г.
;(
Коментар 13 от vani30112003
02:34ч
02.06.2014г.
хората са много по жестоки от животните!
и според мен животните са по-чувствителни от хората
Коментар 14 от raya11
02:44ч
02.06.2014г.
Не всички хора са лоши!(wait)
Коментар 15 от robloxx
07:55ч
02.06.2014г.
Е,да ние не сме.
Коментар 16 от Abc
09:43ч
02.06.2014г.
;(;(
Коментар 17 от fanta_1999
06:41ч
17.06.2014г.
;(