Add to cart Animation
19.12.2013
Кучета
Любопитно
22

Мислите, че кучетата се учат на трикове само, докато са малки? Тогава 9-годишният бултериер Скаут ще ви изненада със способностите си. Той може да балансира предмети върху главата си. За него разказва гордата му стопанка Джен Гилън пред в. "Дейли експрес".

Макар да принадлежи към порода, забранена във Великобритания заради агресията си, Скаут по-скоро е търпеливо създание, което с удоволствие позира за снимки, демонстрирайки новопридобития си навик. Пътен конус, три хамбургера, чаша с доматен сок или чиния със сладки - за бултериера не представлява никакъв проблем да балансира различни предмети върху главата си.

Стопанката на Скаут - Джен Гилън от Торонто, е осиновила питомеца си през 2009 г. от приют за животни. Сега тя е публикувала 20 снимки в блога си, за да демонстрира таланта му.

"Всичко започна с идеята на приятел, който предложи да поставим на главата на Скаут ролка тоалетна хартия. Питомецът ми се оказа послушно и търпеливо куче, което с течение на времето овладя умението да балансира различни предмети върху главата си", разказва Джен Гилън.












източник:actualno.com



Вход    Регистрация
Коментари (22)
Коментар 1 от viktoriq_beti
03:29ч
19.12.2013г.
леле:D
Коментар 2 от tyson5
03:29ч
19.12.2013г.
:D
Коментар 3 от tyson5
03:40ч
19.12.2013г.
Това е моята 1 статия.Дано да ви хареса.:)
Коментар 4 от fanta_1999
06:43ч
19.12.2013г.
страхотна статия:D:)
Коментар 5 от tyson5
06:53ч
19.12.2013г.
Мерси.Може да научиш и Дейвид да го прави.Ще е много забавен.:DШегичка.
Коментар 6 от nori04
07:44ч
19.12.2013г.
Хе-хе!Колко е смешно!:D
Коментар 7 от tyson5
07:50ч
19.12.2013г.
Мерси:D
Коментар 8 от mv2365
02:55ч
20.12.2013г.
Интересни способности :)
Коментар 9 от tyson5
12:07ч
20.12.2013г.
Да:D
Коментар 10 от robloxx
12:44ч
20.12.2013г.
странно и хубавоо:D
Коментар 11 от robloxx
12:47ч
20.12.2013г.
и хубаво не забравяй:^)
Коментар 12 от galenaaa2002
04:49ч
20.12.2013г.
че тва с гумата и аз мога да го правя(wait)
Коментар 13 от tyson5
09:44ч
21.12.2013г.
Ами браво на теб,щом можеш прави го.Защо го пишеш?:|:^)
Коментар 14 от ne
01:50ч
21.12.2013г.
И магдалена пак се намесва (angry)
Коментар 15 от odaha
08:25ч
21.12.2013г.
по смешно нещо не съм чувала:D
Коментар 16 от maiaka
08:42ч
21.12.2013г.
много е смешно(thumb up)
Коментар 17 от anineto
10:09ч
22.12.2013г.
само го мъчат!!!(thumb down)
Коментар 18 от tyson5
11:02ч
22.12.2013г.
:DНе го мъчат!
Коментар 19 от sisi_min
02:14ч
22.12.2013г.
горкия :D това се казва да си талант
Коментар 20 от krasavica6
03:46ч
22.12.2013г.
това е невероятно!
Коментар 21 от tyson5
05:52ч
22.12.2013г.
:DИнтересен талант,нали.
Коментар 22 от gotinq_sf
10:56ч
22.12.2013г.
Не мисля че изобщо разбира какво става и защо му е това(cool)