Add to cart Animation
19.09.2014
Котки
Любопитно
8
Фризьорски салон в руския град Екатеринбург предлага на богатата си клиентела коафирането на домашните котки като дракони, като ги боядисва в отровно зелен цвят, пише в. “Дейли мейл”.
Услугата се предоставя от предприемчивата Дария Готц. Предлагат се и варианти за кучета – как пудел да заприлича на стършел. Според собственичката на салона боите, които тя използва, не са опасни за животните, тъй като са приготвени от естествени ботанически екстракти. Напротив, те имали дори благотворно въздействие върху козината на “разкрасените” екземпляри.
Но защитниците на животните възроптаха срещу подобни практики. “Третирайки по този начин нашите домашни любимци ние изпращаме едно изключително погрешно и тревожно послание!”, възнегодуваха те. Било пълна дивотия четириногите да се подлагат на подобен стрес заради “козметични съображения”.


Източник: dariknews.bg


Вход    Регистрация
Коментари (8)
Коментар 1 от tsuki.tsu
08:20ч
19.09.2014г.
Никога не бих причинила подобна гавра на животно....
Коментар 2 от fanta_1999
09:44ч
19.09.2014г.
сългасна съм с нида (thumb up)
Коментар 3 от lasi0413
09:49ч
19.09.2014г.
:xЩо не си купят играчки кукли и да ги боядисват а не да мъчат животните!?
Коментар 4 от Й. Атанасова
10:12ч
19.09.2014г.
Омг , никога не бих дала животното ми да му направят такава "прическа".
Коментар 5 от kaloqana_zoro
10:57ч
19.09.2014г.
Уоу...ам не им ли стигат разнообразните котешки и кучешки окраски, ами и ще ги боядисват животинчетата?Да вземат себе си да направят така:x
Коментар 6 от teddy_6
11:50ч
19.09.2014г.
Горките животни! Да вземат те да се боясисат от глава до пети!!!
Коментар 7 от vesela.veseliak
07:05ч
20.09.2014г.
Не харесвам...:^)
Защо причиняват това на животните??!!??
Коментар 8 от desiace
01:55ч
20.09.2014г.
Вярно е готино изглеждат, но да НЕ МИСЛЯТ чЕ НА ЖИВОТНИТЕ ИМ ХАРЕСВА ?!? УЖАС ПРОСТО УЖАС КОЙ ГЛУПАК ЩЕ НАПРАВИ ТОВА ?!? ЗА БОГА ХОРА СМЕ!!!(angry):|(thumb down)