Add to cart Animation
24.01.2014
Котки
Други
16
Инструкции за разхождане на котка.


1. Сложете нагръдника на котката.
2. Добре, този път не стана, но не губи надежда! Ще се справиш! А и любимецът ти трябва да види какво е природата.:) Извади котката от гардероба!
3. Нищо, че пак не успя! Хайде сега, свалете котката от хладилника и опитайте пак!
4.  За да не избяга, притиснете силно котката към гръдния си кош и се опитайте да й сложите нагръдника.
5. Третирайте раните по лицето с кислородна вода и им сложете цитопласт.
6. Хванете котката и я притиснете към земята.
7. Отлично! Вече котката е с нагръдник. Сега, бинтовайте крака си и изкарайте котката, скрита под леглото.
8. По възможност, накарайте котката да спре да хапе нагръдника.
9. Сега е време да й сложите повода. Не е толкова трудно и след тази стъпка ще имаш само още едно одраскване!
10. Опитайте се да я накарате да спре да хапе каишката.
11. Вземете мноого гранули и отидете до вратата. Изсипете ги и когато котката се приближи до тях, я сграбчете и бързо я изнесете навън.
12. Открийте домашния си любимец. Занесете го вкъщи и там изчистете раните си.
13. Опитайте отново. Браво, вече сте навън! Сега, накарайте котката си да се изправи.
14. Добре, вече е на краката си. Опитайте се да я примамите с лакомствата, които сте забравили у дома, да ходи.
15. Върнете се вкъщи, вземете лакомствата и изкарайте котката навън, отново. Близо сте до крайната си цел- да докоснете домашния си любимец до природата.
16. След 2 часа разходка и 2 изминати метра, вземете котката си и я занесете у дома. Там, я сложете на дивана и включете телевизора на Nat Geo Wild...Обадете се на бърза пoмощ...



Вход    Регистрация
Коментари (16)
Коментар 1 от ne
11:30ч
24.01.2014г.
:D
Коментар 2 от renirf
01:22ч
24.01.2014г.
публикувай още такива моля
Коментар 3 от sisi_min
01:30ч
24.01.2014г.
:D
Коментар 4 от oscwf
01:46ч
24.01.2014г.
:D:D
Коментар 5 от miglena_vuleva
04:21ч
24.01.2014г.
Ние сме на Nat Geo Wild!:DНавън не щем, въобще!:D
Коментар 6 от smouki12
05:34ч
24.01.2014г.
ние за това си стоим в къщи:D
Коментар 7 от vesela.veseliak
07:08ч
24.01.2014г.
:D
Коментар 8 от Й. Атанасова
08:27ч
24.01.2014г.
доста забавно но няма да пробвам...:D
Коментар 9 от fanta_1999
09:25ч
24.01.2014г.
:D
Коментар 10 от mv2365
03:07ч
25.01.2014г.
Интересна статия с много, много хумор. (thumb up)
Коментар 11 от lkomova
09:00ч
25.01.2014г.
Мерси!:)
Коментар 12 от marieta03
07:49ч
26.01.2014г.
:D:D:D
Коментар 13 от marieta03
08:00ч
26.01.2014г.
Прави още страхотни са!
Коментар 14 от lkomova
08:02ч
26.01.2014г.
Само тази е направена от мен. Ще направя, когато ми дойде музата.;)
Коментар 15 от mv2365
08:12ч
26.01.2014г.
Хайде музо, какво чакаш?:)
Коментар 16 от lkomova
08:19ч
26.01.2014г.
Малко повече свободно време, да си завърша и седемте намислени разказа...