Add to cart Animation
03.02.2014
Котки
Други
60


21 изключително смешни снимки на котки, които всеки момент ще кихнат

Едва ли ще преувеличим, като кажем, че котките са особено фотогенични. Тези обаче, които всеки миг ще кихнат, опровергават това твърдение. Те изглеждат особено нелепо, досущ като хората, пише Bored Panda.

По принцип котките по същата причина, поради която и ние – за да изхвърлят дразнещата слуз или частици. Дори приличат на нас в това отношение – техните иначе сладки лица се изкривяват по един изключително забавен начин.
Нещо повече – котките могат да имат алергии към неща като прах, почистващи химикали, свещи или цигарен дим. Ако вашият домашен любимец не престава да киха обаче, това може да е предпоставка за респираторно заболяване. Задължително посетете ветеринар.



Снимка: andrea z


Снимка: imgur


Снимка: jimmysquarefoot


Снимка: imgur


Снимка: marleen.meijer


Снимка: Stefan


Снимка: beeksy



Снимка: imgur


Снимка: Lucas Matney


Снимка: Studio-Eleven


Снимка: imgur


Снимка: k.huchrak


Снимка: Emma.nem


Снимка: imgur


Снимка: ie865




Снимка: aufeminin.com


Снимка: reddit


Снимка: Том Кидман


Снимка: imgur


Снимка: imgur


Източник: obekti.bg



Вход    Регистрация
Коментари (60)
Коментар 1 от mip.2000
12:16ч
03.02.2014г.
:D:D:D
Коментар 2 от fanta_1999
12:17ч
03.02.2014г.
:D:D
Коментар 3 от Гошо
12:22ч
03.02.2014г.
:D
Коментар 4 от robloxx
12:53ч
03.02.2014г.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Коментар 5 от helpforcats
03:10ч
03.02.2014г.
:D
Коментар 6 от tyson5
03:29ч
03.02.2014г.
:D
Коментар 7 от paolinka.m
07:57ч
03.02.2014г.
:D:D:D:D:D:D много са готини :D:D:D:D:D
Коментар 8 от magdalena.penkova
08:36ч
03.02.2014г.
фото и шоп|-);).Тоест фото-шоп.Тоест фотошоп
Коментар 9 от raya11
09:40ч
03.02.2014г.
Добавям още една снимка на котка, която всеки момент ще кихне!:D
Коментар 10 от renirf
10:06ч
04.02.2014г.
не са фотошоп
Коментар 11 от anineto
08:23ч
08.02.2014г.
защо си ме блокирала?:(
Коментар 12 от raya11
08:25ч
08.02.2014г.
Не са фотошоп! Тези снимки са снимани от фотоапарат без никакви подобрения!:)
Коментар 13 от renirf
08:38ч
08.02.2014г.
познай зира
Коментар 14 от anineto
08:41ч
08.02.2014г.
не се обаждай...
Коментар 15 от renirf
08:43ч
08.02.2014г.
айде поясни кой питаш дребна ;)
Коментар 16 от anineto
08:45ч
08.02.2014г.
хо-хо-хо!!!:^)
Коментар 17 от renirf
08:45ч
08.02.2014г.
на колко си мила зира,ани или I love GHOSTS!!!
Коментар 18 от anineto
08:47ч
08.02.2014г.
на 10,е и,а ти?:^)
Коментар 19 от renirf
08:47ч
08.02.2014г.
13
Коментар 20 от anineto
08:48ч
08.02.2014г.
голАма работа!!!
Коментар 21 от Гошо
08:49ч
08.02.2014г.
Пак ли се карате?(angry)Аз съм на 15 и би трябвало да съм най-мъдър от вас,за да ви кажа,че е тъпо да се карате ;)
Коментар 22 от anineto
08:50ч
08.02.2014г.
ау,защо мъдрите говорят ненужни работи???:^)
Коментар 23 от paolinka.m
08:51ч
08.02.2014г.
Ами да! Пак се карат.. и аз съм на 14 и ще правя 15... ами пак си се карайте, но не пишете коментари на тази публикация, а си пишете на лични... илииии си направете тема в ДРУГО за да си спорите......:)
Коментар 24 от renirf
08:51ч
08.02.2014г.
Ох зира или ани или там каквато си( Между другото как се казваш) просто ти започваш да избухваш без причина овладей се , и кой питаше аз отговарям защото мислех че питаш мен но явно не е така
Коментар 25 от Гошо
08:51ч
08.02.2014г.
Пак ще те блокирам ако не престанеш да обиждаш!;)
Коментар 26 от renirf
08:51ч
08.02.2014г.
аз какво съм направиля тя просто ох забравете (angry)
Коментар 27 от anineto
08:52ч
08.02.2014г.
ти ме пита,не аз,ти почна!!!
Коментар 28 от renirf
08:53ч
08.02.2014г.
ето го коментара ти пояснява ли се за кой е
Коментар 11 от I love GHOSTS!!!

20:23ч
08.02.2014г.
защо си ме блокирала?
Коментар 29 от Гошо
08:53ч
08.02.2014г.
Дайте да я блокираме и да не и обръщаме внимание докато не се овладее;)
Коментар 30 от renirf
08:53ч
08.02.2014г.
съгласна (thumb up)
Коментар 31 от anineto
08:53ч
08.02.2014г.
ха-ха,ок!!!(angry)
Коментар 32 от teodor_urukov
08:54ч
08.02.2014г.
Пак ли почнахте?Стига сте се карали!(thumb down)
Коментар 33 от Гошо
08:55ч
08.02.2014г.
Отблокирах я и ми обеща,че няма да обижда и да се заяжда с потребителите,но не си държи на думата(thumb down):|
Коментар 34 от anineto
08:55ч
08.02.2014г.
всички се блокирахме,вече да спрем!!!:^)
Коментар 35 от renirf
08:55ч
08.02.2014г.
ох просто ще я изтрия но............................................................................................... щом админа я види:D
Коментар 36 от anineto
08:56ч
08.02.2014г.
не съм обиждала!!!и не съм се дразнила,тя започна!!!|-)
Коментар 37 от Гошо
08:56ч
08.02.2014г.
Благодаря ти Зира,че ме блокира,не искам да имам нищо общо с гадове като теб;)
Коментар 38 от renirf
08:56ч
08.02.2014г.
държим се като бебета аз и тони .Тони хайде да я оставим намира Нека да се по успокой и после е после ще видим
Коментар 39 от anineto
08:57ч
08.02.2014г.
ха,приятно,нали?!знам това чувство!!!
Коментар 40 от renirf
08:57ч
08.02.2014г.
ох зира или там каквато си престани да се заяждаш
Коментар 41 от Гошо
08:58ч
08.02.2014г.
Нека обижда,накрая над грозната и профилна снимка ще пише Блокиран от Администратор;)
Коментар 42 от anineto
08:59ч
08.02.2014г.
ха-ха!!!може...ох забравете,не знам над кой,но...;)
Коментар 43 от Гошо
08:59ч
08.02.2014г.
Като видях спора и ми стана ясно кой е започнал(обиждача),сещате се за кой говоря,нали ;)
Коментар 44 от renirf
09:00ч
08.02.2014г.
зира започна стова невъзпитано исказване: Не се обаждай
Коментар 45 от Гошо
09:02ч
08.02.2014г.
Трудно и е,сигурно няма приятели,може би затова е такъв комплексар :x(thumb down)
Коментар 46 от anineto
09:02ч
08.02.2014г.
имам си мноооого приятели,за твоя информация!!!
Коментар 47 от marinova71
09:03ч
08.02.2014г.
ххаха,сладки котета:)
Коментар 48 от renirf
09:03ч
08.02.2014г.
:D
Коментар 49 от renirf
09:03ч
08.02.2014г.
нали много са готини
Коментар 50 от raya11
09:03ч
08.02.2014г.
Зира, защо се заяждаш с потребителите??? Това невъспитано поведение говори лошо за теб! Хората, които не те познават, както мен, си правят много лошо впечатление за твоята персона!:) Когато някой потребител те дразни блокирай го и не му обръщай внимание!
Коментар 51 от marinova71
09:04ч
08.02.2014г.
Да,много:D
Коментар 52 от Гошо
09:05ч
08.02.2014г.
Зира не те ли е срам?И Рая е на 10,но се държи доста по-добре от теб;)(thumb up)
Коментар 53 от anineto
09:06ч
08.02.2014г.
...:xмлъквам,нали искахте?!:x
Коментар 54 от Гошо
09:08ч
08.02.2014г.
Едно смислено изречение каза;)Почвам да броя лошите и добрите:)
Коментар 55 от anineto
09:08ч
08.02.2014г.
...
Коментар 56 от sisi_min
10:46ч
09.02.2014г.
хаха,1-вата снимка ми е любима
Няма фотошоп,просто така са хванати в крачка(докато кихат)
Коментар 57 от s75v98s02
08:12ч
18.02.2014г.
Да,много е яка 1-та.Сладури!(heart)
Коментар 58 от julia.c
05:34ч
20.02.2014г.
:D Сладури! :D За повдигане на настроение!
Коментар 59 от sweet2mechii
02:47ч
13.05.2014г.
:D:D:D
Коментар 60 от sisi_ket
03:01ч
13.05.2014г.
Супер са,определно предизвикват много усмивки :D