Add to cart Animation
02.09.2015
Котки
Други
1

Двама души отиват за риба, но уловът им е изоставени котенца, които спасяват

Когато Джейсън Фрост и Брандън Кий отишли за риба на реката Блек Уориър в Алабама, те нямали представа какво могат да уловят.

Едва ли са подозирали, че риболова ще се превърне в "котелов", както и станало. Приятелите спасили две котенца, които плували към брега в търсене на безопасност на борда на тяхната лодка.

"Няма да повярвате какво плува към нашата лодка - коте", казва Фрост във видето, което обиколи социалните мрежи. Въпреки че са мокри и изплашени, котенцата се оказали добри плувци и изглеждат благодарни на своите спасители. Предполага са, че са били изоставени в реката от предишните им собственици.

След спасяването двете котенца намерили нов дом и любящи стопани.

Вижте и цялото видео:


Източник: obekti.bg



Вход    Регистрация
Коментари (1)
Коментар 1 от peti333
11:50ч
03.09.2015г.
Евала!(heart)